Твір поліцейської із Шепетівщини увійшов до міжнародної літературної збірки

Культура

Перший прозовий твір майора з Шепетівського райуправління поліції Тетяни Волошиної увійшов до збірки есе і новел фіналістів та переможців Міжнародного літературного конкурсу «WorkStory» з 16 країн світу.

Поліцейська Тетяна Волошина – знана не лише на Хмельниччині, а в Україні поетеса, наголошують в РУП. Десять років правоохоронної кар’єри присвятила роботі слідчого. Також працювала ювенальним інспектором та патрульним. А ще вона – любляча дружина та чудова мати.

«Між поліцейськими буднями Тетяна Вікторівна пише вірші. У її доробку декілька поетичних збірок, перемоги у літературних конкурсах, авторка українських пісень», – зазначають її колеги.

Наразі пані майор у декретній відпустці, виховує сина. Та думки про  улюблену роботу не полишають. Про це свідчить її нещодавня, до речі, перша новела в прозі, присвячена будням слідчого. «Іродів день» – саме таку назву має новела, яка увійшла до збірки  Міжнародного літературного конкурсу «WorkStory».

Інформаційне агентство ХМ-ІНСАЙД бажає подальших творчих злетів Тетяні Волошиній та пишається співпрацею з поетесою.

Адже на прохання редакції, за ініціативи батьків маленьких хмельничан, Тетяна Волошина написала слова до кавер-версії музичної подяки всім медичним працівникам нашого краю. Ця пісня вже стала своєрідним символом під час урочистостей, присвячених медикам Хмельниччини.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм