У 23 медзакладах Хмельниччини перевірять протипожежний стан

Суспільство

У зв’язку з трагедією, яка сталася у Запоріжжі, в усіх «ковідних» лікувальних закладах Хмельниччини перевірять дотримання протипожежних вимог.

Про це йшлося сьогодні, 4 лютого, на  оперативні нараді в Хмельницькій облдержадміністрації  за участі головних управлінь ДСНС, Нацполіції, обласної прокуратури.

Під час пожежі в Запорізькій обласній інфекційній клінічній лікарні померло четверо людей: троє пацієнтів, які перебували на апараті ШВЛ, та лікарка, котра рятувала життя хворих. Аби запобігти подібним випадкам в Хмельницькій області, першочергово, за  словами першого заступника голови ОДА Сергія Тюріна, під перевірку мають потрапити 23 лікувальних заклади, які надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію.


Як доповів головний надзвичайник області Едуард Братко,  за період з грудня 2019 року по березень 2020-го працівниками ДСНС було проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 56 лікувальних закладах.

«Виявлено 1504 порушення, з них 404 – не усунуто упродовж попередніх років. За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання приписів ДСНС до адмінвідповідальності притягнуто 64 керівники об’єктів і відповідальні посадових осіб. Для керівників решти закладів було вручено відповідні приписи з термінами на усунення порушень», – зауважив Едуард Братко.

Крім того, Сергій Тюрін наголосив, що з працівниками медзакладів потрібно провести роз’яснювальну роботу. Адже, як показує практика, в стресовій ситуації медперсонал не володіє елементарними правилами пожежної безпеки.

Нагадаємо, у Хмельницькій області, через трагічну подію в приватному будинку для літніх людей Харкова, тривають перевірки об’єктів соціального захисту, охорони здоров’я, навчальних закладів на предмет безпеки у випадку можливого виникнення пожеж.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм