У частині Хмельницького стались аварійні відключення

Інфраструктура

Сьогодні, 3 червня, у частині міста Хмельницький сталися аварійні відключення електроенергії. Наразі на місці працюють енергетики.

За інформацією пресслужби АТ “Хмелньицькобленерго”, знеструмлено споживачів у Південно-Західному мікрорайоні.

Причиною є технологічні порушення”, – йдеться в інформації.

У компанії запевнили, що оперативно-виїзна бригада вже вирушила на місце аварії та працює над ліквідацією наслідків. Фахівці, як зазначається, докладають максимум зусиль, щоб якнайшвидше відновити розподіл електроенергії та повернути світло у домівки хмельничан. Заживити усіх споживачів планують у найближчі години.

Нагадаємо тако, що у центрі Хмельницького до 7 червня обмежено рух транспорту через роботи з реконструкції водопроводу. 

ТЕМА: ІНФРАСТРУКТУРА

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook