У готельно-ресторанних комплексах Кам’янеччини на Дністрі нелегально працювали діти

Суспільство

У суботній день працівники Управління Держпраці у Хмельницькій області провели інспекційне відвідування закладів, що здійснюють діяльність пов’язану у  готельно-ресторанній сфері. Виявили понад два десятки неоформлених працівників.

Зокрема, інспектори навідалися  у готельно-ресторанні комплекси,  розташовані у Кам’янець-Подільському районі на березі річки Дністер.

«Виявлено та задокументовано 22 неоформлених працівники, з них троє – неповнолітні», – повідомили в Управлінні Держпраці.

За результатами інспекційних відвідувань, суб’єктам господарювання внесено припис про усунення виявлених порушень та попередження про відповідальність. У разі невиконання вимог припису щодо укладення трудових відносин з працівниками, підприємцям за кожного неоформленого загрожують штрафні санкції у розмірі 60 тисяч гривень, а за повторне порушення – 180 тисяч гривень.

Усі заклади, зазначають в Держпраці, усвідомлюють відповідальність за використання незадекларованої праці, та зобов’язалися усунути порушення в найкоротші терміни.

Нагадаємо, у швейному цеху в Хмельницькому виявлено неоформлених працівників

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм