У Хмельницькому ДБР просять повідомляти про зловживання суддів і правоохоронців

Суспільство


Територіальне управління ДБР у м. Хмельницькому просить громадськість повідомляти про вчинення неправомірних дій працівниками правоохоронних органів, суддями, військовими. Запевняють, що кожне таке звернення досконало та ґрунтовно опрацьовується і перевіряється.

Про це йшлося сьогодні, 4 листопада, під час брифінгу у відомстві.

«Ми ще раз хочемо продемонструвати, що Державне бюро розслідувань відкрите до комунікації із суспільством, спрямоване на запобігання, виявлення, припинення, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, що вчинили  вищі посадові особи, серед яких судді, працівники правоохоронних органів, особи, посади яких належить до категорії «А», службові особи НАБУ та САП, а також особи, які вчинили військові злочини», – наголосив директор ТУ ДБР у м. Хмельницькому Владислав Васильєв.

 Оприлюднили тут і статистику. Так, з початку цього року слідчими зареєстровано 1197 кримінальних проваджень на противагу 857-ми у 2019 році. 62 осіб було затримано «на гарячому». 428 особам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів.

 «У період із січня по листопад до суду скеровано 365 обвинувальних актів, з яких 255 – стосовно військовослужбовців, 43 – працівників Нацполіції, 18 – Державної прикордонної служби, 16 – Державної лісової охорони, 1 – працівник СБУ, 7 – Державної податкової та 6– Державної митної служб», – констатував заступник керівника відомства Олександр Томусяк.

 Також, за даними посадовців ДБР,  встановлено завданих державі збитків на суму 14,3 мільйона гривень (торік – 851 тисяча гривень). Накладено арешт на майно вартістю 6,7 мільйона гривень (торік – 530 тисяч гривень). Державі уже відшкодовано 970 тисяч гривень, що втричі більше, аніж рік тому.

 

Нагадаємо, ТУ ДБР у м. Хмельницькому поширює свою діяльності на Вінницьку, Житомирську, Рівненську, Хмельницьку та Чернівецьку області.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм