У Хмельницькому представили нове керівництво ДБР

Суспільство

Заступник Директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов представив нових керівників територіального управління Державного бюро розслідування, розташованого у місті Хмельницькому.

Про це повідомили у пресслужбі відомства.

«Мій приїзд сюди – це, перш за все, висловлення поваги до тих людей, які тут працюють, до роботи, яку вони тут виконують і бажання встановити взаєморозуміння між відповідними структурами на тій території, де ми працюємо», – зазначив Олександр Соколов.

За результатами відкритого конкурсу на посаду Директора ТУ ДБР у м. Хмельницькому із званням полковника Державного бюро розслідувань призначено Владислава Васильєва. Останні 4 роки він обіймав посаду заступника начальника управління – начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України у Волинській області.

«Задачі, поставлені перед новою службою ДБР, доволі серйозні. Основне, на чому слід наголосити, що зараз, окрім слідчих, нам необхідно підібрати оперативний блок, провести відповідні конкурси, переатестувати діючих працівників. Ми обіцяємо показати державі, що ми – результативна служба і результативне Територіальне управління Державного бюро розслідувань, а з урахуванням того, що ми працюємо у 5 областях, роботи буде багато», – відзначив Владислав Васильєв.

Довідково: теруправління Державного бюро розслідування, розташоване у місті Хмельницькому, поширює свою діяльність на Хмельницьку, Вінницьку, Житомирську, Рівненську та Чернівецьку області.

Нагадаємо, попереднє керівництво територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, керівник слідчого підрозділу ДБР та слідчі, які причетні до скандалу із вилученням військової техніки,  в рамках розпочатого службового розслідування відсторонені від займаних посад. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм