У Хмельницькому горіла багатоповерхівка: врятували 6 дорослих і тримісячне немовля (ФОТО, ВІДЕО)
Напередодні, 16 липня, о 19:14 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу квартири на шостому поверсі в багатоквартирному житловому будинку на вулиці Свободи, що в обласному центрі.
Негайно на місце події було направлено рятувальників 1-го державного пожежно-рятувального загону.
“По прибуттю на місце виклику було встановлено, що пожежа виникла у житловій кімнаті помешкання. Завдяки оперативним діям рятувальників було врятовано 7 людей, з них одна дитина, які на момент пожежі перебували у сусідніх оселях”, – проінформували в ГУ ДСНС в Хмельницькій області.
Пожежу площею 30 кв. м вдалось локалізувати та ліквідувати у тих розмірах, яких вона набула на момент прибуття бійців ДСНС.
Причину займання встановлюють фахівці.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook







Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]