У хмельницькому мікрорайоні Гречани знову на пів дня перекриють воду
Про тимчасове припинення сьогодні водопостачання до мікрорайону Гречани у Хмельницькому повідомлялося напередодні. Завтра, 2 лютого, мешканці цього ж мікрорайону знову можуть на під дня залишитися без води.
За інформацією МКП «Хмельницькводоканал», бригада виконуватиме аварійно-відновлювальні роботи на перехресті провулку П’яскорського – вулиці Північна.
«2 лютого з 10:00 до 14:00 буде призупинено водопостачання мікрорайону Гречани», – зазначили в адміністрації комунального підприємства.
Принагідно висловили сподівання на розуміння і вибачились за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]