У Хмельницькому оновлюють систему сортування ПЕТ-пляшок і скла

Інфраструктура

Відтепер сортуванням ПЕТ-пляшок та скла на майданчиках загального користування у Хмельницькому займатиметься комунальне підприємство “Спецкомунтранс”. Для вивезення відсортованих відходів підприємство придбало окремий автомобіль, який був замовлений ще до повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Крім того, закуплено 600 нових контейнерів.

Першим мікрорайоном, де розставлять контейнери, буде Озерна. Про це повідомляють у міській раді. Поступово жовті та зелені контейнери мають з’явитися в інших мікрорайонах.

У планах – охопити усе місто. Загалом вже придбано 600 контейнерів, по 300 жовтих та зелених для ПЕТ-пляшок та скла відповідно. Хочеться, щоб нова хвиля сортування відбувалася максимально правильно”, – зауважили в міськраді.

Там нагадали, що є лише кілька правил, як потрібно сортувати ПЕТ- пляшки. Їх необхідно обов’язково спресовувати. Це дозволить запобігти повторному використанню та швидкому наповненню контейнерів. Відривати етикетку чи відкручувати кришку не потрібно, все це робитиметься під час сортування на складі.

Щодо скла, то є невеликий перелік, чого не слід викидати у контейнер: дзеркальне скло, автоскло, жаростійке та ударостійке скло, лампи, кришталь.

Більше відходів на переробку, утилізацію або повторне використання можна привезти у Центр управління відходами (проспект Миру, 7, поблизу міського полігону ТПВ).

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм