У Хмельницькому патрульні викликали комунальників, щоби визволити вантажівку з бездоріжжя

Надзвичайні події

Днями водій вантажного автомобіля рухався містом Хмельницький із використанням навігатора, оскільки не орієнтувався в місцевості. Але система GPS направила його не в тому напрямку. Тож, заїхавши на вулицю Старосадова, вантажівка загрузла посеред дороги.

Водій, як інформують у патрульній поліції Хмельниччини, не міг звернутися до правоохоронців одразу, оскільки у нього не працювала мобільна мережа. Про інцидент інспекторам сповістив працівник ДСНС.

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху оперативно прибули на місце події та, не гаючи часу, викликали посипальну машину, щоби кермувальник зміг виїхати із ускладненої ділянки вулиці. Після чого поліцейські супроводили чоловіка за потрібною йому адресою”, – йдеться в інофрмації.

Патрульні додають, що водій подякував їм та комунальникам за допомогу.

ТЕМА: НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook