У Хмельницькому підрахували, скільки за 450 діб війни народилось немовлят та з’явилось нових сімей

Суспільство

У Хмельницькій міській раді підрахували, скільки за 450 діб героїчного протистояння українців повномасштабній російській агресії з’явилось нових мешканців громади і створено нових сімей.

В раді зауважують, що попри повітряні тривоги та відключення світла, медики працюють працюють безперервно. В тому числі, приймають пологи в облаштованих укриттях і допомагають, як матерям, так і діткам.

Зокрема, у Хмельницькому від 24 лютого минулого року народилися 4 496 немовлят. Найбільше новонароджених – у міському перинатальному центрі. Тут на світ з’явилися 2 440 діток (1 297 хлопчиків і 1 148 дівчаток). Серед них – 34 двійні. 406 діток народилися у жінок-переселенок.

В обласному перинатальному центрі народилися 1 828 дітей (919 хлопчиків і 909 дівчаток), з-поміж них – 42 двійні. У жінок зі статусом внутрішньо переміщених осіб – 261 дитина.

Також матусі народжували у пологовому відділенні Хмельницької центральної районної лікарні. Там за цей воєнний період допомогли з’явитися на світ 228 немовлятам (109 хлопчиків і 119 дівчаток). В родинах з-поміж ВПО – 14.

І, звісно, жодні зусилля ворога не зупинять закоханих на шляху до створення родин. Від початку повномасштабного вторгнення зареєстрували шлюб 3 653 пари, більше половини з яких – військові”, – констатують у міськраді.

Нагадаємо, дружина загиблого спецпризначенця із Хмельницького народила синочка.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм