У Хмельницькому податківці викрили тіньову оборудку на 11 млн грн бюджетних коштів

Економіка

Співробітниками відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Хмельницькій області спільно з оперативним управлінням ГУ ДФС в області викрито схему легалізації бюджетних коштів у сумі 11 мільйонів гривень.

Як встановили податківці, у 2018 році посадовою особою одного із суб’єктів господарювання придбано в обласному центрі земельну ділянку за символічну суму – близько 30 тисяч гривень.

«Надалі, в результаті певних маніпуляцій з документами на право власності, вартість земельної ділянки різко збільшилась, і вже в 2019 році становила 11 мільйонів гривень. Саме за таку вартість цю землю придбали для потреб комунального підприємства», – зазначили в ГУ ДПС.

Більше того, як з’ясувалось,, це була єдина господарська операція  вказаного суб’єкта господарювання.

«Отримані кошти транзитом перерахували на розрахунковий рахунок фіктивного підприємства з метою переведення їх у готівку. При цьому жодної гривні податків не було сплачено до бюджету», -наголосили податківці.

Наразі зібрано достатньо доказової бази для документування тіньової оборудки, яка завдала збитків бюджету територіальної громади. Матеріали спрямовано до правоохоронних органів для прийняття відповідного рішення.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм