У Хмельницькому шукають власника “безпритульного” кіоску

Інфраструктура

Незаконно встановлений МАФ із написами “Морозиво” і “Gelato” хмельничани спочатку помітили на площі перед торговельним центром “Агора” в мікрорайоні Озерна в обласному центрі. Згодом невідомі перемістили його ближче до житлового кварталу. Тепер безпритульний” непрацюючий кіоск забрали комунальники і шукають його власника, який за весь цей час не дав про себе знати.

Про кіоск, який “блукає” по місту, поширили інформацію в соцмережах днями. Зокрема, в спільноті департаменту інфраструктури хмельничани цікавились:

       чи є дозволи на встановлення цієї халабуди посеред газону? Озерна, навпроти ЖК “Агора”, Старокостянтинівське шосе 2/1Б, Січових стрільців, 2, якщо не помиляюсь, воно стояло, але там не домовились і власник вирішив, що можна зробити так”.

А сьогодні, 3 серпня, заступник міського голови Микола Ваврищук на своїй сторінці у Facebook написав, що кіоск прибрали, додавши фото на підтвердження і іронічно запевнивши, що “тепер кіоск в безпеці”.

Посадовець зазначає, що коли влада звернула увагу на кіоск, то розмістили на ньому оголошення в пошуках власника. Проте це не дало результатів і МАФ транспортували на територію комунального підприємства “Хмельницькбудзамовник”. В міськраді очікують, що господар кіоску, очевидно не місцевий і досі не встановлений, в такий спосіб швидше знайдеться і забере своє майно.

У коментарях до допису дехто з хмельничан навіть запропонував: “як не знайдеться власник, то можна провести аукціон з його продажу, а отримані кошти передати на потреби ЗСУ”.

В управлінні з питань екології та контролю за благоустроєм повідомили, що на власника цієї споруди складено протокол про адміністративне правопорушення та направлено на розгляд адміністративної комісії. Крім того, “Хмельницькбудзамовник” вимагатиме оплати за перевезення кіоску на підприємство.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм