У Хмельницькому судитимуть екс-начальницю відділення банку за оборудки з квартирою

Кримінал

Правоохоронцями Хмельницького завершено досудове розслідування кримінального провадження за фактом вчинення корупційних кримінальних правопорушень колишньою начальницею відділення банку.

 За інформацією обласноі прокуратури, працюючи начальницею відділення банківської установи, жінка під час своєї відпустки склала завідомо неправдивий офіційний документ – лист з проханням зняти заборону відчуження нерухомого майна. Підписала його, завірила печаткою та надала приватному нотаріусу.

 Той у свою чергу на підставі підробленого листа із державних реєстрів вилучив відповідні записи.

 «В результаті таких неправомірних дій будинок та земельна ділянка заставною вартістю понад 800 тис грн, які перебували в іпотеці банку для забезпечення виконання кредитором грошових зобов’язань за отриманим кредитом в розмірі 112 тис доларів США, були відчужені власником на користь третіх осіб», – йдеться в повідомленні прокуратури.

 Отриманими від реалізації майна грошовими коштами боржник розпорядився на власний розсуд, а не для погашення заборгованості по кредитним зобов’язанням. Внаслідок цього, через позбавлення банківської установи можливості звернути стягнення на предмет іпотеки, інтересам юридичної особи спричинено тяжкі наслідки.

 Як повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, обвинувальний акт за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України направлено для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду.

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм