У Хмельницькому в робочі дні запроваджують новий тролейбусний маршрут

Аби додатково вирішити проблему із перевезенням хмельничан громадським транспортом з мікрорайону Озерна, в робочі дні запроваджено додатковий тролейбусний маршрут.

Про це повідомили в Хмельницькій міській раді.

Маршрут №20 сполучатиме Озерну і вулицю Староміську та курсуватиме через вулиці П. Мирного — проспект Миру — С. Бандери — Кам’янецька — Подільська — Соборна — Староміська.

На маршрут виїде  2 одиниці тролейбусів. Перший виїзд від зупинки «Озерна» буде в 6:20, крайній – в 22:07. Інтервал руху між виїздами – 22 хвилини. Згодом маршрут відображатиметься в системі “DozoR City“.

Як раніше зазначав міський голова Олександр Симчишин, через заборону під час карантину перевозити стоячих пасажирів на зупинках громадського транспорту утворюються скупчення до сотні людей. Така ситуація не лише ускладнює пересування містян, а й загрожує поширенню коронавірусної інфекції.

«Якщо до цього громадський транспорт міг перевозити одночасно 104-106 пасажирів, то тепер дозволено лише 30», – сказав на одному з брифінгів керманич міста.

За його словами, на час карантинних обмежень в місті збільшили кількість тролейбусів на 25 одиниць, але й це не розв’язує проблему, навіть якщо в рейси випустити весь громадський транспорт міста.

Натомість перевізники знімаються з деяких маршрутів, бо мають збитки від перевезень по 1500-2000 гривень на добу і вимагають підвищення вартості поїзду.

Днями Олександр Симчишин звернувся з листом до Кабінету Міністрів та Міністерства охорони здоров’я з проханням дозволити комунальному,  а також приватному середньому і великогабаритному транспорту перевозити стоячих пасажирів:  від 10 до 20 осіб, залежно від транспорту. Наразі, за його словами, відповіді не отримав.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм