Хмельницький міський голова попросив Кабмін послабити обмеження щодо пасажирських перевезень

Інфраструктура

(Фото зі соцмереж – зупинка одного з мікрорайонів Хмельницького в годину пік)

Через заборону під час карантину перевозити стоячих пасажирів на зупинках громадського транспорту Хмельницького утворюються скупчення до сотні людей. Така ситуація не лише ускладнює пересування містян, а й загрожує поширенню коронавірусної інфекції.

Про це на брифінгу повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Він зазначив, що раніше тролейбуси  в годину пік перевозили більше 100 пасажирів, наразі ж утричі менше, адже урядовою постановою дозволено перевезення людей лише на сидячих місцях.

«Таким чином 70 потенційних пасажирів залишаються на зупинках, і відбувається скупчення, а це точно не сприяє запобіганню поширенню коронавірусу», – зауважив керманич міста.

За його словами, на час карантинних обмежень в місті збільшили кількість тролейбусів на 25 одиниць, але й це не розв’язує проблему.

«Учора я звернувся з листом до Кабінету Міністрів та Міністерства охорони здоров’я з проханням дозволити комунальному,  а також приватному середньому і великогабаритному транспорту перевозити стоячих пасажирів:  від 10 до 20 осіб, залежно від транспорту. Ми впевнені, що це було б абсолютно правильно», – сказав Симчишин.

Він навів приклад, коли люди їдуть у переповнених вагонах метро, в той час, коли в напівпорожньому хмельницькому тролейбусі заборонено перевозити десяток стоячих. Тож голова міської громади сподівається, що уряд перегляне ці обмеження.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм