У Хмельницькому в ТЦ перевірили реакцію людей на сигнал “повітряна тривога” (ВІДЕО)

Надзвичайні події

Зважаючи на трагедію, яка сталася днями через ворожий обстріл в торговельному центрі у Кременчуці та сколихнула увесь світ, рятувальники Хмельниччини вирішили перевірити реагування відвідувачів та працівників подібного закладу в обласному центрі.

Аби запобігти можливій загибелі та травмуванню людей, пов’язаних із російським вторгненням, сьогодні, 30 червня, працівники ДСНС в одному із торговельно-розважальних закладів Хмельницького провели профілактичний захід.

Його керівник запевнив, що адміністрація та усі підприємці, які винаймають приміщення, знають, як діяти у випадку тривоги. Щоб упевнитися в цьому, була оголошена навчальна “повітряна тривога”. У гучномовець адміністратор закликав виходити усіх на вулицю та прямувати до найближчого укриття. Кілька хвилин і у цьому торговому центрі – порожньо. Усі покупці та працівники залишили приміщення, останнім вийшов охоронець, який впевнився, що нікого у середині не має”, – повідомили в ГУ ДСНС в Хмельницькій області.

Рятувальники також перевірили систему оповіщення, оглянули шляхи евакуації. В ДСНС вкотре закликають: коли чуєте систему оповіщення “тривога”, уважно вивчіть інформацію про те, де знаходяться найближчі до вас укриття, пам’ятайте про правило “двох стін”. Не дайте ворогу жодного шансу збільшити кількість жертв цієї війни – дбайте про свою безпеку.

Як все відбувалося, дивіться на відео ДСНС:

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм