У Хмельницькому започатковано щомісячні поминальні молитви за полеглих захисників

Суспільство

Перша спільна заупокійна літургія вшанування полеглих українських захисників відбулася в Хмельницькому напередодні, 5 липня. Такі поминальні молитви в обласному центрі планують проводити щомісяця.

Очолив літургію у храмі, що при ГУ Нацполіції в області, керуючий Хмельницькою єпархією Православної Церкви України єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Преосвященніший Павло.

В рамках меморіальних заходів, ініційованих Хмельницькою єпархією ПЦУ спільно з Українським інститутом національної пам’яті та обласним сектором Міністерства у справах ветеранів України започаткували проведення таких молитв у місті Хмельницькому з метою поминання і належного вшанування українських героїв.

«Серед них – військовослужбовці, загиблі в російсько-українській війні, правоохоронці, добровольці, що віддали свої життя за мир і незалежність нашої Вітчизни», – йдеться в інформації Хмельницької єпархії ПЦУ.

Після служби Преосвященніший Павло акцентував увагу присутніх у храмі на важливості подвигу українських захисників і захисниць, котрі з великої любові поклали свої життя за ближніх.

Заплановано, що надалі такі богослужіння відбуватимуться щомісяця в храмах міста Хмельницького за участі духовенства, членів родин загиблих, представників обласної та міської влади й усіх небайдужих, кому болить рана війни на тілі України.

(Фото пресслужби Хмельницької єпархії ПЦУ)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм