У Хмельницькому засуджено «закладника» наркотиків

Кримінал

Більше п’яти років проведе у в’язниці 29-річний хмельничанин, який налагодив збут наркотиків методом «закладок».

Окружною прокуратурою міста Хмельницького в суді доведено його вину у незаконному збуті наркотиків та психотропних речовин. Про це повідомили в установі.

Вироком суду встановлено, що молодик за допомогою мережі Інтернет купував амфетамін, особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс та психотропну речовину – РVP.

«З метою власної наживи чоловік робив «закладки»: ховав пакети із небезпечними речовинами під різними предметами на місцевості як обласного центру, так і наближених населених пунктів. При затриманні у нього було вилучено понад 100 грамів речовин, які він мав намір збути жителям Хмельниччини», – розповів керівник окружної прокуратури Іван Комар.

Хмельницьким міськрайонним судом чоловіка засуджено за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частинами 1,2,3 статті 307 КК України, до 5 років 6 місяців із конфіскацією майна.

За словами Івана Комара, окружною прокуратурою Хмельницького у взаємодії правоохоронними органами міста продовжується активна робота щодо протидії кримінальним правопорушенням у сфері обігу наркотичних засобів. Як наслідок, за півріччя на 47,9% (з 73 до 108) збільшилась кількість виявлених фактів незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Нагадаємо, окружна прокуратура міста Хмельницького направила до суду обвинувальні акти щодо 10 осіб про вчинення корупційних злочинів.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм