У Хмельницькому зібрали понад 9 тисяч гривень на авто для ЗСУ

Суспільство

Благодійний концерт за участі виконавців з Хмельницького влаштували вчора, 28 квітня, у приміщенні ТРЦ “Оазис”. Під час заходу збирали пожертви, а ще влаштували ярмарок та аукціон, на яких продавали сувеніри та роботи місцевих митців.  Зібрані кошти – 9 тисяч 341 гривня – підуть на придбання ще одного автомобіля для Збройних сил України. 

Організацією благодійного концерту займалися активісти ГО «Мистецька сотня «Гайдамаки» та «Захист – об’єднання волонтерів». Участь у заході взяли відомі у Хмельницькому виконавці – Kate Soul, Антон Вараниця, Славік Шундер та Іван Варава.

Дякуємо нашим прекрасним артистам, що сьогодні понад дві години дарували своє мистецтво задля перемоги! Пишаємося, що ви класні українські виконавці!!! Пишаємось, що наші!!! – написали по закінченні концерту на сторінці ГО “Захист – об’єднання волонтерів”.

На благодійному ярмарку, який відбувався під час концерту, можна було придбати сувеніри ручної роботи авторства юної блогерки з Миколаєва Лідії Мишки. Крім того, на благодійний аукціон виставили картину та ікону, написані хмельничанами.

Як зазначали напередодні концерту його організатори, зібрані кошти підуть на придбання позашляховика для підрозділу ЗСУ, який виконує бойові завдання в одній із “гарячих точок”.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм