У Хмельницькому змагались добровольці: кращі отримали грошові винагороди

Суспільство

Днями завершилися перші тренування-змагання між добровольчими формуваннями Хмельницької міської тергромади. Проводилися вони на базі створеного в червні навчально-тренувального центру.

Усього упродовж тижня активно замагалися 125 учасників із п’яти добровольчих формувань. Показували свою вправність у стрільбі, інженерії, тактиці, управлінні підрозділом тощо у максимально конкурентних умовах.

Найкращий підрозділ отримав грошову винагороду – 20 000 гривень. По 5 000 гривень отримали двоє бійців за кращі особисті результати. Усім учасникам подарували військові тактичні сорочки. Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин.

Навіщо це нам? Оцінили готовність наших добровольчих формувань до виконання бойових завдань. Проаналізували сильні і слабкі моменти кожного підрозділу. Тепер, ґрунтуючись на цьому аналізі, разом із командирами й інструкторами будемо навчатися далі”, – написав мер на своїй сторінці у Facebook.

Він наголосив, що всі підрозділи показали хороший рівень підготовки завдяки хорошим інструкторам і належному навчанню. Та згодом в коментарях до допису додав, що командні змагання виграли “Подоляни”, кращий командир взводу з “Афгану”, а кращий стрілець в “Авангарді”.

Також, за словами Симчишина, для шкіл громади закуплено “безпрецендентну кількість обладнання для занять з предмету “Захист України””. Тож невдовзі на базі навчально-тренувального центру розпочнуть тренінг вчителів із цього предмету.

Далі плануємо навчання всіх бажаючих хмельничан. Чекайте анонсів і долучайтеся!” – зауважив міський голова.

Нагадаємо, нещодавно бійці добровольчого формування виявили в хмельницькому парку пакет із патронами до автомата Калашникова.

(Фото зі сторінки Олександра Симчишина)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм