У Кам’янці-Подільському на літню продавчиню сигарет склали протокол

Суспільство

Суттєвий штраф із конфіскацією товару та виручки від його продажу загрожує 63-річній мешканці Кам’янця-Подільського, яку спіймали на незаконній реалізації цигарок.

Як зазначають у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції, правоохоронці систематично проводять профілактичні відпрацювання території центрального міського ринку по вулиці Проспект Грушевського. Під час одного з таких рейдів, дільничні офіцери поліції виявили та задокументували факт роздрібної торгівлі тютюновими виробами з рук 63-річною кам’янчанкою.

«За цим фактом оформлено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 3 ст. 156 КУпАП та вилучено тютюнові вироби», – йдеться у повідомленні поліцейських.


Вони наголошують: обмеження щодо продажу тютюнових виробів встановлені Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Зокрема, забороняється продаж тютюнових виробів з рук, за який настає адміністративна відповідальність.

Згідно зі санкцією ч. 3 ст. 156 КУпАП, вчинення такого правопорушення тягне за собою накладення штрафу від чотирьохсот (6800 гривень) до восьмисот (13 600 гривень) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм