У Кам’янці відкрили резиденцію Святого Миколая, а в Хмельницькому вітали дітей загиблих захисників

Суспільство

Сьогодні, 19 грудня, згідно з усіма карантинними нормами у місті Кам’янець-Подільський відкрив свою резиденцію Святий Миколай.

Його світлиця у виставковій залі на вулиці Соборна уже почала приймати маленьких  відвідувачів. У міській раді кажуть, що не кожна дитина просить щось у Святого, але усі тішаться зустрічі з ним та із задоволенням приймають  солодощі.

Аби отримати подарунок від господаря резиденції, хтось із малечі декламує вірші, хтось співає пісні, а хтось просто розповідає про свої мрії. Усі бажаючі можуть сфотографуватися зі Святим Миколаєм.

Резиденція буде відкрита для маленьких кам’янчан до 27 грудня включно і працюватиме щодня до 19 години. Тут на малечу чекають святкові фотозони і солодкі подарунки, можна замовити й особисті вітання.

А для діток захисників України, які загинули в російсько-українській війні на Донбасі, у Хмельницькому об’єднаному міськвійськкоматі «представники» Святого Миколая приготували привітання.  Військовослужбовці, волонтери та капелани військових частин гарнізону презентували діткам солодощі, подарунки, сувеніри й молитовнички.

У Хмельницькому – 48 дітей, батьки яких віддали життя у війні на Донбасі.

«Наш святий обов’язок, як людей в погонах, вшанувати пам’ять про бойових побратимів і подарувати їхнім діткам частинку своєї любові, тепла, радості. Нашу ініціативу підхопили і підтримали координатори Центру допомоги учасникам АТО/ООС Хмельницької області та міжконфесійна рада капеланів Хмельницького гарнізону», – зазначає Арміяinform з посиланням на міського військового комісара Валерія Цицюрського.

Його підтримує й координаторка Центру допомоги учасникам АТО/ООС Наталка Дзекар: 

«Це наша маленька і водночас велика та важлива місія. Святий Миколай творить дива. Усі діти і дорослі знають про це і звертаються до нього з листами й у молитвах. Та жодна милосердна, жертовна і святкова акція не зможе замінити дитині татка. Найважливіше, що у подібних заходах об’єднуються військові, волонтери й духовенство».

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм