У ліцеї на Хмельниччині запрацював «Швейний коворкінг»

Освіта

Напередодні, 22 вересня, у Городоцькому ліцеї №4 відбулося урочисте відкриття шкільного швейного коворкінгу. Проєкт реалізували завдяки підтримці Ради Європи.

Про це проінформували на сайті Городок.City

Ліцей здобув перемогу в одній із номінацій проєкту “Зміцнення місцевої економіки та доброго врядування” і отримав сучасне обладнання вартістю 4 000 євро для розвитку. Успішне проходження всіх етапів конкурсу передбачало підготовку приміщення, і навчання з експлуатації сучасних швейних та вишивальних машин, а також розробку планів розвитку шкільного підприємства.

«Участь в такому проєкті корисна не тільки для учнів, які захоплюються швейною справою, — наголошує Неоніла Андрійчук, голова Городоцької громади. — Це спонукає освітній заклад до розвитку в цілому. Так, наприклад, хтось буде виробляти швейні вироби, а хтось — у бізнес-класі розробляти маркетингові програми збуту виготовленої продукції».

Відкриття швейної майстерні дозволить школярам запустити виробництво екосумок, дитячих розвивальних килимків та іншої швейної продукції. Також скористатися сучасним швейним обладнанням можуть усі охочі городоччани. Єдине — треба мати хоча б мінімальний досвід користування швейною машиною.

(Фото Городок.City)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм