У медзакладах Хмельниччини призупиняють прийом хворих на COVID-19: залишають лише 4 базових

Здоров‘я

Із вівторка, 1 червня, медичні заклади Хмельниччини призупиняють прийом хворих на COVID-19. Для госпіталізації таких пацієнтів в області визначено лише чотири базових лікарні.

Про це повідомили в управлінні охорони здоров’я Кам’янець-Подільської міської ради.

«За результатами селекторної наради  Департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації  від 26 травня 2021 року, оптимізовано мережу закладів для лікування хворих на коронавірусну хворобу», – йдеться в інформації.

Базовими «ковідними» медзакладами в області визначено такі:
Хмельницька інфекційна лікарня,
– Хмельницька міська лікарня,
– Славутська міська лікарня,
– Дунаєвецька багатопрофільна лікарня.

«У разі виявлення коронавірусної хвороби, пацієнта будуть направляти на госпіталізацію в баготопрофільну лікарню міста Дунаївці. Відновлюють роботу в звичному режимі перепрофільовані відділення КНП «Кам’янець-Подільська міська лікарня», – зазначили в міськраді.

Додамо, що днями про можливу оптимізацію лікарень щодо надання допомоги «ковідним» пацієнтам писав і завідувач відділенням анестезії та інтенсивної терапії Шепетівської багатопрофільної лікарні Валерій Сивоконюк:

В Департаменті охорони здоров’я інформацію підтвердили. 

За даними Хмельницької ОДА, станом на 31 травня в області виявлено 6 нових випадків захворювання на коронавірус та 55 одужань. На лікуванні перебуває 3 021 особа: 408 лікується стаціонарно, 2 613 – амбулаторно. Завантаженість ліжкомісць з киснем у медзакладах – 17%.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм