У полях Шепетівщини виявили озброєного чоловіка

Екологія

Під час нічного рейду в мисливських угіддях держпідприємства «Шепетівське лісове господарство» виявили особу зі зброєю, який не міг пояснити мету свого перебування.

Єгерська служба та лісова охорона Шепетівського лісгоспу проводили черговий рейд, аби не допустити несанкціонованого полювання. Під час одного з них, не в мисливський день, на полі поблизу села Червоний Цвіт виявили автомобіль «Нива». У лісівників виникла підозра, що це браконьєри.

«Під’їхали до автомобіля і побачили людину в камуфляжній формі. Показавши службове посвідчення, мисливствознавець запитав у громадянина мету його перебування в мисливських угіддях вечірньої пори. Той відповів, що їздив полем без конкретної мети і зразу попрямував пішки в сторону села», – розповіли в Хмельницькому обласному управлінні лісового і мисливського господарства.

Далі представники рейдової бригади оглянули ліхтарем через скло салон автомобіля й побачили предмет, схожий на зброю. Одразу викликали працівників поліції.

Правоохоронці з дозволу суду обшукали автомобіль і знайшли карабін та підсвічувальний пристрій, прилаштований до зброї. За номером карабіна встановили власника зброї й викликали його до відділку поліції.

На порушника скали адміністративні матеріали за порушення правил полювання. Тепер йому доведеться сплатити штраф у сумі 1020 гривень.

До теми, лісівники Хмельниччини підсумували результати сезону полювання.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм