Лісівники Хмельниччини підсумували результати сезону полювання

Екологія

Завершився сезон полювання 2020-2021 років у мисливських угіддях Хмельниччини. Його підсумки підбили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Тут зазначили, що в цьому сезоні більше пів тисячі мисливців полювали на пернатих, хутрових та парнокопитних звірів. У той час впродовж  року понад 50 працівників державного підприємства працювали для збереження і збільшення чисельності дичини.

«Мисливські угіддя охороняються цілодобово. Суттєво збільшено й об’єм підгодівлі диких звірів. Для цього силами державної лісової охорони заготовлено 25,8 тонни зерна і зерновідходів, залишено на зиму 8,8 гектара кормових полів та закуплено 300 кілограмів солі. Є й небайдужі мисливці, які допомагають кормами, посівним матеріалом, технікою», – зазначили в лісомисливському управлінні.

Для збільшення чисельності зайця введений активний відстріл червоної лисиці, бродячих собак та котів. Зокрема, у Деражнянське, Ярмолинецьке, Віньковецьке, Хмельницьке райуправління Держспоживслужби було здано 44 голів лисиці для проведення лабораторних аналізів.

Відмітили тут і більш цивілізоване ставлення громадян до мисливських табличок, годівниць, солонців – вони не постріляні і не пошкодженні. Водночас виявлено 13 випадків порушень правил полювання.


Нагадаємо, мешканці Деражнянщини скаржаться на нашестя вовків, в управлінні лісового та мисливського господарства пообіцяли розібратися з ситуацією.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм