У пожежі на Хмельниччині загинув чоловік
За чергову добу в Хмельницькому районі зареєстровано 4 пожежі. В ГУ ДСНС у Хмельницькій області сповістили, що палали будинок, літня кухня, авто та екосистеми. Є загиблий.
11 травня в Хмельницькому районі вогнеборці ліквідували чотири пожежі. Так, у селі Йосипівка палав житловий будинок. На гасіння оперативно прибули старокостянтинівські вогнеборці та місцевої пожежної команди села Остропіль.
“Під час ліквідації пожежі вони виявили тіло чоловіка 1976 року народження. Ймовірна причина пожежі – коротке замкнення електромережі”, – розповіли надзвичайники.
Також, у селі Кременчуки горіла літня кухня, у селі Горбасів – автомобіль, а на відкритій території поблизу села Коричинці – сміття.
Ці пожежі ліквідували надзвичайники 23 Державного пожежно-рятувального поста смт Антоніни, 15 Державної пожежно-рятувальної частини смт Летичів та 28 Державного пожежно-рятувального поста смт Вовковинці.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook








Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]