У розважальному закладі відомого бізнесмена Хмельницького провели обшук (ФОТО)

Кримінал

Вчора, 14 січня, слідчі слідчого управління спільно з працівниками кримінальної поліції ГУНП в Хмельницькій області на підставі ухвали суду провели обшук в одному із розважальних комплексів місто Хмельницький.

За інформацією сектору комунікації поліції, процесуальні дії відбувалися в рамках розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 325 КК України «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням». 

На час початку обшуку о 19 годині в приміщенні закладу працівники поліції зафіксували присутність відвідувачів та робочого персоналу, попри карантинні обмеження.

«З метою створення  належних  умов для проведення слідчих дій, забезпечення безперешкодного доступу слідчих до місця проведення обшуку та охорони публічного порядку на місці події був залучений спецпідрозділ поліції», – зазначили в поліції.


Додали, що з початку пандемії на особу, яка є керівником закладу, було складено 34 протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 КУпАП – «Порушення правил карантину людей». Два протоколи були складені уже за час повторного повного локдауну, запровадженого з 8 січня 2021 року.

Незважаючи на це, розважальний комплекс продовжує свою діяльність всупереч  вимогам законодавства.

Як стало відомо з прямих ефірів у соцмережах відвідувачів закладу, йдеться про  «СВ-Клуб» на вулиці Свободи в обласному центрі, власником якого є Віктор Вікарчук.

Нагадаємо, наприкінці жовтня минулого року працівники СБУ провели обшуки в помешканні і в розважальному комплексі Вікарчука в рамках кримінального провадження щодо «дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади».

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм