У селищі на Хмельниччині відкрили новий стадіон із тенісним кортом (ФОТО)

Спорт

Сьогодні, 11 травня, у Наркевицькій селищній територіальній громаді, що на Волочищині, урочисто відкрили новенький стадіон.

Як повідомляє пресслужба Хмельницькоі облдержадміністрації, участь у заході взяли голова ОДА Сергій Гамалій, голова селищної ради Любов Гула, народний депутат Сергій Лабазюк та інші представники влади.

На стадіоні – реконструйоване футбольне поле з автоматичною системою поливу, легкоатлетичні доріжки, баскетбольне та волейбольні поля, тенісний корт із наливним поліуретановим покриттям, поле для мініфутболу та невеликий тренажерний зал.

Реалізацією цього проєкту за програмою «Велике Будівництво» займалась підрядна організація ПП «Спорт-Прогрес» з Хмельницького. А загальна вартість робіт становила понад 15 мільйонів гривень.

Зокрема, у 2019 році з державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) було профінансовано та освоєно 3 мільйони гривень, з місцевого бюджету – ще 300 тисяч. Торік профінансовано та освоєно 10,6 мільйона гривень за рахунок коштів ДФРР, а також 1,4 мільйона гривень – з місцевої казни.

«Здорова нація – це те, до чого нам усім варто прагнути, саме тому відроджується спортивна культура у нашій країні. І я впевнений, що серед тих дітей, котрі сьогодні виступали на відкритті, зростають майбутні майстри спорту, Шевченки, Реброви та Марини Бех, які будуть прославляти Хмельниччину, свій рідний край», – сказав очільник ОДА на відкритті спортивного об’єкту.

(Фото пресслужби Хмельницької ОДА) 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм