У Шепетівці до 6 років позбавлення волі засудили злодія з сусідньої області
44-річний чоловік з Житомирської області неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності. Новий злочин вчинив на Хмельниччині. Зловмисник обікрав помешкання шепетівчанки. Його спіймали і судили.
За інформацією Шепетівського райуправління поліції, до них із заявою про крадіжку звернулася місцева жителька. Вона виявила, що з її будинку зникло майже 60 тисяч гривень.
Поліцейські встановили особу крадія — ним виявився 44-річний житель Житомирської області, який і раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.
“Напередодні чоловік приїхав до Шепетівки та проник у будинок місцевої жительки, звідки викрав гроші. Після вчинення злочину зловмисник повернувся додому. Проте невдовзі його затримали поліцейські”, – розповіли правоохоронці.
Слідчі районного управління поліції завершили розслідування і спрямували матеріали до суду.
Шепетівський міськрайонний суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді 6 років позбавлення волі.
Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, за серію крадіжок суд ув’язнив 18-річного жителя Шепетівщини
Читайте також:
Гість обікрав хмельничанина на ₴123 тисячі і залишив записку із вибаченнями
Виправданий за крадіжку і хабар кам’янчанин втік до Польщі: його засудили і екстрадували
Хмельничанин уночі обікрав кав’ярню: його судитимуть
ТЕМИ: КРИМІНАЛ
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]