У Славуті попрощалися з героєм, якого шукали 6 років

Фото з офіційного сайту міста Славута
Сьогодні, 24 травня, жителі Славутчини провели в останню путь свого земляка, захисника України, солдата 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Сергія Тимощука. Про це йдеться на сайті міської ради.
Із сумом слова співчуття, поваги та вдячності за виховання сина родині захисника висловили перший заступник міського голови Сергій Микульський та військовослужбовець 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, у якій служив Сергій.
Згадували Сергія як добру та щиру людину, люблячого сина та брата, надійного товариша та хороброго воїна.
Поховали Сергія Тимощука на міському кладовищі із усіма військовими почестями.
Сергій 18-річним юнаком був направлений для служби у 80-ту окрему десантно-штурмову бригаду. З початком збройної російської агресії проти України, у червні 2014 року, разом зі своїм підрозділом направився у зону проведення АТО. Загинув у боях за Луганський міжнародний аеропорт. Після захоплення території аеропорту, тіло мужнього воїна потрапило до рук окупантів. Родині Героя, громаді міста та командуванню ЗСУ знадобилося майже 6 років для того, аби повернути його на рідну землю. У Сергія залишилися матір та дві сестри.
Дізнавайтеся новини першими на Телеграм
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]