У Старокостянтинові 18-річну дівчину спіймали на торгівлі наркотиками

Кримінал

За торгівлю синтетичними наркотиками PVP поліцейські затримали 18-річну дівчину. Слідчі вже оголосили порушниці підозру. За скоєне їй загрожує до 10 років позбавлення волі.

Працівники поліції викрили 18-річну жительку міста Старокостянтинів, яка займалася збутом наркотиків. Зловмисниця зустрічалася з «клієнтами» за місцем свого проживання й особисто передавала наркотики за готівку.

Задокументувавши декілька фактів незаконної діяльності, правоохоронці затримали дилерку.

Слідчі місцевого відділу поліції вже оголосили затриманій підозру за ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

“Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу”, – повідомили у поліції.

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, днями у Хмельницькому до 9 років ув’язнення засуджено «закладчика»

Читайте за темою:

Подружжя “закладчиків” з Полтавщини засудили на Хмельниччині

У Хмельницькому затримали «закладчика»-гастролера з сусідньої області

Двох “закладчиків” затримали у Хмельницькому районі

Продавала наркотики в під’їзді: у Старокостянтинові затримали 31-річну дилерку

В Ізяславі арештували розповсюджувача “солей”

ТЕМИ: КРИМІНАЛ

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook