У забрудненій річці на Старокостянтинівщині зафіксували загибель риби

Екологія

Забруднення річки Случ зафіксували у суботу, 3 травня, поблизу села Красносілка Старокостянтинівської громади. У воді загинула риба. Наразі триває перевірка причин такого стану водойми. 

Про це повідомили на офіційній Фейсбук-сторінці Старокотянтинівської громади.

“Вода скаламучена, риба намагається ковтати повітря. Попередньо встановлено, що показник кисню у воді критично низький. Внаслідок цього риба слабшає і гине”, – йдеться в інформації.

Для встановлення причини екологічної ситуації та визначення відповідальних осіб наразі компетентні органи проводять перевірку.

Водночас влада просить місцевих мешканців про нові факти загрози довкіллю повідомляти виконавчий комітет міської ради для реагування й покарання порушників.

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, раніше екологи нарахували понад 1,3 мільйона гривень збитків довкіллю через масову загибель риби на річці Мшанець Хмельницького району.

(Скриншоти з відео)

ТЕМИ: ЕКОЛОГІЯ

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook