Уламками збитих ворожих цілей на Хмельниччині пошкоджено майно, є травмований, – ОВА
Сьогодні, 16 листопада, під час ранкової повітряної тривоги у Хмельницькій області наші сили ППО знищили випущені російськими військами “шахеди”. Втім, унаслідок збиття ворожих цілей є пошкодження.
Про це повідомив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.
Він подякував ЗСУ за якісну роботу та зазначив, що внаслідок збиття однієї з повітряних цілей уламки пошкодили вантажний автомобіль. Водій отримав незначні тілесні ушкодження.
“Крім того, на території продовольчих складів уламками пошкоджено дахове покриття, вікна майстерні та 3-поверхової будівлі, 7 ємностей для зберігання рослинної олії. Збитки встановлюються”, – повідомив Тюрін.
Посадовець додав, що більш детальну інформацію надасть згодом.
Нагадаємо, сьогодні Хмельницька область вкотре піддалась атаці ворожими безпілотниками. І знову вектор руху частини “шахедів” був спрямований на місто Старокостянтинів. За даними Командування Повітряних Сил ЗСУ, в результаті бойової роботи знищено 16 дронів, 15 із них — на заході країни.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]