Уряд виділив Хмельниччині понад 21 млн грн на виплату компенсацій за житло ветеранам війни

Суспільство

Кабмін розподілив з державного бюджету понад 305 мільйонів гривень субвенції, які спрямують на виплату грошової компенсації на житло для осіб з інвалідністю внаслідок війни І-II групи та членів родини осіб, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Хмельницькій області з цієї суми виділено 21 184 436 гривень. Відповідний документ опублікував народний депутат Олексій Гончаренко.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів, загалом 242 ветерани з інвалідністю та члени сімей загиблих отримають грошову компенсацію на придбання житла.

«Ми дякуємо Уряду за те, що сьогодні ухвалив дійсно важливе рішення – цьогоріч більше ніж 240 захисників України, які отримали інвалідність внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, а також членів сімей полеглих та зниклих безвісти воїнів отримають компенсації на придбання житла. Свого часу вони встали за захист рідної держави, ціною власного здоров’я та життя боронили незалежність суверенітет України, і заслуговують підтримки від своєї держави. Наразі ми робимо все можливе з Мінфіном і депутатами Верховної Ради, аби максимально ефективно напрацювати вирішення житлової проблеми захисникам та їх родинам, які мають у цьому потребу», – наголосила міністерка Юлія Лапутіна.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм