В «Епіцентрі» Старокостянтинова вчилися гасити пожежу

Надзвичайні події

Сьогодні, 5 лютого, надзвичайники та персонал торгового центру «Епіцентр» у місті Старокостянтинів відпрацювали спільні дії з гасіння пожежі.

Зв інформацією ГУ ДСНС в Хмельницькій області, відбулося позапланове об’єктове тренування з практичним відпрацюванням елементів гасіння умовної пожежі для працівників об’єкту.

Рятувальники місцевої 19 Державної пожежно-рятувальної частини ознайомили персонал із засобами пожежогасіння та порядком дій у разі займання.

«Також обговорили, як організувати та здійснити якнайшвидшу евакуацію людей і персоналу із небезпечних приміщень. Продемонстрували працівникам торговельного закладу майстер-клас з використання первинних засобів пожежогасіння, після чого кожен охочий мав можливість випробувати власні сили у їх застосуванні», – зазначили в ДСНС.

Додали, що подібні навчання дають змогу надзвичайникам та персоналу відпрацювати злагодженість і послідовність дій у разі ліквідації надзвичайної ситуації, що може трапитись на об’єкті такого типу.

Як відомо, 2 лютого в будівлі ТЦ «Епіцентр» у місті Первомайськ на Миколаївщині сталася масштабна пожежа внаслідок підпалу. До її гасіння  залучили 191 осіб та 35 одиниць техніки. Локалізація пожежі зайняла  близько п’яти годин.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм