В Україні продовжено дію воєнного стану та загальної мобілізації на 90 днів
Сьогодні, 7 лютого, Верховна Рада схвалила законопроєкти щодо продовження строку дії воєнного стану та загальної мобілізації.
Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.
“Парламент схвалив закони №8419 про Укази Президента про продовження строку дії воєнного стану”, – написав він у своєму телеграм-каналі.
За це рішення проголосувало 348 нардепів. Відтак, дію воєнного стану буде продовжено з 19 лютого і ще на 90 днів.
Железняк наголосив, що це вже шосте голосування парламенту за воєнний стан з початку активної фази війни. До цього ВРУ схвалювала подібні рішення 24 лютого, 15 березня, 21 квітня, 15 серпня і 16 листопада.
Також, 344 голосами “за” схвалено закон №8420 про Указ Президента щодо продовження строку загальної мобілізації – з 19 лютого і впродовж 90 днів.
Додамо, що продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації одразу на 90 днів є гранично можливим періодом, при цьому кількість продовжень не обмежена. У перший день після повномасштабного вторгнення російських окупантів на території України було введено режим воєнного стану та оголошено про загальну мобілізацію на 30 діб. Згодом його дію продовжували на аналогічний період, а з травня вже почали на три місяці.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]