Вдарив знайомого викруткою у груди: в Хмельницькому затримали нападника

Кримінал

Поліцейські затримали чоловіка, якому інкримінують замах на вбивство свого знайомого. Нападником виявися 61-річний хмельничанин. За скоєне йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

За інформацією поліції Хмельниччини, подія трапилась 11 жовтня близько 23:30 у приватному будинку в одному із сіл Розсошанської тергромади.

Між підозрюваним та його знайомим, з яким він раніше працював, виникла сварка. Під час з’ясування стосунків 61-річний чоловік схопив викрутку й кілька разів вдарив нею свого опонента в груди. Після скоєного чоловік утік.

Свідки, які були на місці події, одразу ж викликали швидку та поліцію. 36-річного потерпілого негайно госпіталізували до реанімації.

“Працівники поліції, провівши низку розшукових заходів, встановили, де може перебувати зловмисник. Того ж дня в обласному центрі нападника затримали”, – сповістили правоохоронці.

Слідчі Хмельницького райуправління поліції оголосили затриманому підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 (замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

На період розслідування суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, днями на Старосинявщині поліцейські затримали чоловіка, який, за версією слідства, вдарив свого кума ножем у шиюЗловмиснику вже оголосили підозру в умисному тяжкому тілесному ушкодженні.

ТЕМИ: КРИМІНАЛ

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook