Вхід у громадську вбиральню в центрі Хмельницького зроблять платним

Інфраструктура

Хмельницька міська рада запроваджує тариф з користування ще однією стаціонарною громадською вбиральнею – у сквері імені Т.Г. Шевченка.

Про це свідчить відповідний проєкт рішення виконкому від 29 квітня, опублікований на сайті міськради.

Зокрема, зазначено, що виконком вирішив встановити тариф з користування стаціонарною громадською вбиральнею у сквері імені Т.Г. Шевченка по вулиці Проскурівська, 40-Б, на підставі звернення Комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста та розрахунків економічно обґрунтованих витрат з надання послуг, з метою забезпечення належного утримання та санітарно-гігієнічного стану туалету.

Вартість послуги – 5 гривень. А рішення набуває чинності через 15 днів з моменту опублікування.

Зауважимо, «клозет» у сквері Шевченка збудували у жовтні минулого року за 2,6 мільйона гривень. Раніше керівник департаменту інфрастуктури міста Василь Новачок зазначав, що громадський туалет має бути платним, оскільки чимало витрат іде на його обслуговування, водопостачання та електроенергію, а також на закупівлю недешевих миючих засобів.

Наприкінці минулого року аналогічним проєктом рішення виконавчого комітету міської ради встановлено таку ж вартість входу до вбиральні в парку імені Франка.

Наразі у центрі Хмельницького платна вбиральня функціонує ще біля «Дитячого світу». Вартість користування нею – також 5 гривень, а вартість встановлення – 950 тисяч гривень.

Ще безкоштовно можна скористатися туалетами в парку імені Чекмана, дендропарку та молодіжному.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм