Від 520 до 7082 доларів США витратили партійні осередки Хмельниччини на рекламу в соцмережах

Політика

Із 7 партійних організацій, які розподілили між собою мандати до Хмельницької обласної ради, 6 активно використовували рекламу в Facebook під час передвиборної кампанії.

Найбільше рекламних дописів, згідно з аналізом ОПОРИ, мешканці області могли бачити зі сторінки партії «Команда Симчишина». Ця політсила – серед лідерів за кількістю отриманих мандатів в облраді. Як свідчить інформація з Бібліотеки реклами Facebook, сторінка «Команда_Симчишина» за період передвиборної кампанії, з 5 вересня до 23 жовтня 2020 року, прорекламувала 100 дописів. З цієї сторінки за рекламу, пов’язану із соціальними питаннями, виборами або політикою, сплатили 7 082 доларів США.

Сторінка «Слуга Народу – Хмельниччина» рекламувала для виборців області 72 дописи, пов’язані із соціальними питаннями, виборами або політикою. Витрати на такі пости загалом складають 6 643 долари.

Сторінка «За МАЙБУТНЄ» Хмельниччина» в процесі передвиборної кампанії оплатила рекламу 83 публікацій загалом за 4 131 долар США.

Обласний осередок партії «За конкретні справи» зі своєї сторінки упродовж передвиборної кампанії прорекламував 64 публікації, дотичні до  соціальних питань, виборів і політики за 3 727 доларів.

Сторінка «Європейська Солідарність – Хмельниччина» за період кампанії рекламувала 44 дописи. 2 357 доларів – це загальні її витрати в Facebook на рекламу, пов’язану із соціальними питаннями, виборами або політикою.

Зі сторінки «Хмельницька обласна партійна організація «Батьківщина» впродовж виборчої кампанії рекламували 23 дописи. Загальна сума, сплачена сторінкою за рекламу, пов’язану із соціальними питаннями, виборами та політикою, наразі становить 520 доларів США.

Хмельницька територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка своєї офіційної сторінки у мережі Facebook не має. А згідно з остаточним фінансовим звітом партійного осередку партійці не витрачали грошей на розміщення передвиборної агітації в мережі Інтернет.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм