Відзнаку полеглого на війні курсанта з Шепетівщини отримали його батьки

Богдана Монаха, курсанта інженерно-авіаційного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі президент відзначив у березні медаллю “Захиснику Вітчизни” посмертно.

Сьогодні цю нагороду отримали рідні полеглого захисника: мама – Ірина Миколаївна та батько – Олег Петрович. Про це повідомив міський голова Шепетівки Віталій Бузиль.

Богдан загинув у ніч на 2 березня разом із однокурсниками Валерієм Мийгешем, Дмитром Кобенком та Германом Древаєм внаслідок ворожого обстрілу університету в Харкові.

Немає більшої трагедії для громади, ніж прощатися із молодими, немає страшнішого горя батьків, ніж втратити сина. Але сьогодні, передаючи нагороду, ми висловлюємо вдячність та пошану за неймовірного сина України. Він сплатив найвищу ціну за наше мирне небо!”, – наголосив мер.

Під час вручення медалі були присутні голова Шепетівської РДА Олексій Глушаков, начальник Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Царук, начальник інженерно-авіаційного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба полковник Богдан Іващук, викладач кафедри ІАФ майор Генадій Ейденштейн, солдат Данило Михайловський.

Нагадаємо, матері загиблого на війні солдата з Шепетівщини передали нагороду сина.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм