Влада Хмельницького підтримала петицію про тролейбус до віддаленого мікрорайону

Інфраструктура

Влада Хмельницького розглянула і підтримала електронну петицію  «Маршрут тролейбуса на автономному ходу в мікрорайон Ружична».

Про це свідчить проєкт рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 17 лютого.

Зазначено, що в електронній петиції пропонується забезпечити  мікрорайон Ружична тролейбусами на автономному ходу в ранкові та вечірні години (07:00 – 10:00, 19:00 – 23:00), для можливості вчасного доїзду його мешканців до роботи, навчання тощо та повернення додому.

«Пропозиція стосовно покращення транспортного обслуговування мешканців міста із використанням сучасного великогабаритного транспорту є досить слушною, – йдеться в проєкті рішення. – Однак, існуюча на сьогодні транспортна інфраструктура мікрорайону Ружична  частково не пристосована для безпечної організації руху великогабаритного транспорту, включаючи тролейбуси на автономному ходу».

Зокрема, ширина певних ділянок вулиць не відповідає нормативним вимогам, на деяких проміжках поздовжній ухил проїзної частини перевищує допустимі норми. Відсутні й місця для розвороту транспорту.

Відтак, аби запустити на Ружичну тролейбусний маршрут, департаменту інфраструктури доручать провести капітальний ремонт вулиці Глушенкова, із розширенням дорожнього покриття, влаштуванням «заїзних кишень» та будівництвом розворотного кільця.

Крім цього, буде внесено на розгляд сесії міськради пропозицію про виділення коштів на закупівлю електричного транспорту  на автономному ходу, за наявності фінансового ресурсу.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм