Влада Хмельницького закликає містян не сидіти вдома – допомагати волонтерам

Суспільство

Хмельницький продовжує допомагати людям, які вимушені були покинути свої домівки через навалу російських окупантів. У багатьох місцях обласного центру облаштувати пункти збору продуктів, одягу, інших речей.

Центр прийому мирного населення активно запрацював на залізничному вокзалі. За інформацією міськради, тим, хто прибуває потягом із «гарячої» зони, надається необхідна підтримка. Тут нагодують, нададуть психологічну допомогу, вирішать питання з поселенням.  На привокзальній площі вимушених переселенців чекають автобуси, які відвезуть їх у штаб допомоги переселенцям.

«Зустрічаємо людей, які тікають від війни, забезпечуємо усім необхідним. Люди збираються поспіхом, хапають дітей і тікають без одягу, без шкарпеток, приїжджають із травмами. Вони обіймають нас, як рідних. Вкотре  демонструємо, що ми Нація, яка може згуртуватися і в складну хвилину дати відсіч ворогу і допомогти людям, які цього потребують. У нас є чай, канапки, є гарячі страви, вареники, млинці. Багато людей їдуть транзитом через Хмельницький, їх приймаємо на декілька годин, аби вони поїли, відпочили і продовжили рух», – розказують волонтери.

Координаційний центр допомоги переселенцям розташований у кінотеатрі імені Шевченка (вул. Проскурівська, 40). Аби дізнатися про потреби центру, телефонуйте за номером: (097) 918-90-39.

Зараз там вкрай потрібні крупи, вермішель, консерви, ковбаса, сир, а ще ліки та корм і наповнювачі для тварин.

В міськраді закликають місцевих жителів не сидіти вдома, а активно долучатися до волонтерства у різних локаціях Хмельницької міської територіальної громади. Підтримуйте тих, хто найбільше цього потребує!

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм