Власник пам’ятки архітектури XIX століття у Кам’янці 18 років ухиляється від її охорони
Кам’янець-Подільська окружна прокуратура заявила позов до одного з київських товариств з вимогами про укладення охоронного договору на об’єкт культурної спадщини місцевого значення «Селянський банк ХІХ століття».
У будівлі загальною площею понад 900 квадратних метрів, зазначають в прокуратурі, ще у 1883 році розташовувалось відділення Селянського Поземельного банку. Тривалий час вона використовувалась під телеграф, радіостанцію та житло працівників поштово-телеграфної контори.
«З 2004 року приміщення перейшло у власність столичного товариства та використовується як цех телекомунікаційних послуг. Попри законодавчо визначений обов’язок власника пам’ятки укласти охоронний договір, який визначає порядок її експлуатації, товариство уже 18 років ухиляється від виконання таких зобов’язань», – зауважили в установі.
Наразі позов прокуратури перебуває на розгляді в Окружному адміністративному суді міста Києва.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]