Власника і керівника нічного клубу у Хмельницькому судитимуть за порушення карантинних обмежень

Кримінал

Хмельницькою обласною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт за фактом порушення правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням, а також невиконання судового рішення власником та керівником розважального закладу в обласному центрі (ч. 1 ст. 325, ч. 1 ст. 382 Кримінального кодексу України).

Як писав «ХМ-ІНСАЙД», нічний розважальний заклад «СВ-клуб»,  ігноруючи правила і норми, встановлені для запобігання поширенню інфекційної хвороби COVID-19, з серпня минулого року надавав послуги населенню та збирав у своїх стінах натовпи.

«Не припинив він свою діяльність і на виконання рішення суду, згідно з яким до усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки необхідно було зупинити будь-яку експлуатацію приміщення», – йдеться в повідомленні обласної прокуратури.

Наразі завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, яке здійснювалось слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в області. Обвинувальний акт щодо власника та керівника ТОВ «Браво» направлено до суду.

Нагадаємо, на час слідства до власника товариства Віктора Вікарчука застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, щодо керівника, то суд залишив його під нічним домашнім арештом.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України передбачає альтернативні покарання у виді штрафу до 51 тисяч гривень, арешту до 6 місяців, обмеження або позбавлення волі на строк до 3 років, санкція ч. 1 ст. 382 Кримінального кодексу України – штраф до 17 тисяч гривень або позбавлення волі на строк до 3 років.

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм