Водійка із Нетішина спричинила смертельну ДТП: її життя теж під загрозою

ДТП

У дорожньо-транспортній пригоді, яка сталась внаслідок зіткнення двох автівок, загинула одна людина, ще двоє осіб отримали тяжкі травми. Аварію, за попередньою інформацією поліції, спричинила водійка із міста Нетішин Хмельницької області — вона в реанімації.

Автопригода сталася 30 грудня, близько десятої години ранку на Острожчині в сусідній Рівненській області. Наразі встановлено, що 42-річна нетішинка на автомобілі Mitsubishi Pajero не впоралась із керуванням, внаслідок чого позашляховик розвернуло та викинуло на смугу зустрічного руху. Там відбулося зіткнення із автомобілем Volkswagen Touareg під керуванням 50-річного місцевого жителя.

Внаслідок аварії травми, несумісні з життям, отримав пасажир легковика Volkswagen: його тіло деблокували рятувальники.

Водій цього ж автомобіля отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забій брови та грудної клітки. Кермувальниця у тяжкому стані перебуває у реанімації”, – йдеться в інформації.

У поліції додають, що в обох водіїв відібрані біологічні зразки.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 286 КК України), слідчий розпочав досудове розслідування.

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, в аварії неподалік Хмельницького травмувалось четверо людей.

ТЕМА: ДТП

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook