З дрейфуючого гідроскутера на Кам’янеччині врятовано чотирьох людей, серед яких – діти

Надзвичайні події

На річці Смотрич фахівці ДСНС врятували двох дорослих та двох дітей, плавзасіб яких вийшов із ладу. Сталося це сьогодні, 25 липня, о 17:35 поблизу села Устя Кам’янець-Подільського району.

Під час патрулювання на моторному човні рятувальники водолазно-рятувального відділення №4 помітили, що в акваторії річки Смотрич дрейфує гідроскутер з людьми. Вони подавали сигнали про допомогу.

«Як з’ясувалося, плавзасіб із чотирма відпочивальниками, двоє з яких – діти, вийшов із ладу. Бійці ДСНС оперативно доправили громадян та гідроскутер до берега. Внаслідок інциденту ніхто не травмувався», – зазначили в ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

Нагадаємо, сьогодні надзвичайники врятували двох чоловіків, які плавали на Дністрі  на пошкодженому надувному матраці.

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook