З ремонту доріг у Хмельницькому зняли 6,8 млн грн на закупівлю медичного обладнання

Економіка

Виконком Хмельницької міської ради на засіданні учора, 8 квітня, підтримав пропозицію заступника міського голови Романа Примуша перерозподілити 6,8 мільйона гривень бюджету для придбання обладнання для медичних закладів.

Це обладнання, як ідеться в повідомленні міськради, буде використовуватися під час надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

«Ми тимчасово знімаємо 6,8 мільйона з ремонту доріг і дуже сподіваємося, що повернемо їх в липні. Підстави для цього є: за перший квартал ми перевиконували бюджет і маємо ці кошти повернути. Зараз повинні зробити цю «перекидку», щоби придбати необхідне обладнання», – зазначив очільник міста Олександр Симчишин.

Кошти передбачено витратити на монтаж пожежної сигналізації та оповіщення в Хмельницькій інфекційній лікарні, міському перинатальному центрі, міському лікувально-діагностичному центрі та на придбання автоматичного біохімічного аналізатору для «інфекційки» і спеціалізованого автомобіля екстреної медичної допомоги для дитячої лікарні.

За даними фінансового управління, ці зміни вносяться з урахуванням наявності вільних залишків перехідних коштів з виконання бюджету 2020 року з урахуванням всіх залишків за приєднаними територіями. Загальний додатковий фінансовий ресурс становить 89,4 мільйона гривень.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм