З вогняної пастки у Хмельницькому врятували 3-річну дитину і матір (ВІДЕО)

Надзвичайні події

Близько дев’ятої години вечора 24 травня в середмісті Хмельницького декілька пожежно-рятувальних машин пронеслися із сиренами. Сьогодні над ранок стало відомо, що надзвичайники поспішали на гасіння пожежі у квартирі чотириповерхового будинку на вулиці Соборна.

Як інформують в ГУ ДСНС у Хмельницькій області, горіло помешкання на першому поверсі на площі майже десяти квадратних метрів. На місці з’ясувалося, що поверхом вище у пастці опинилися 3-річна дівчинка та її 21-річна мати. Тож відлік йшов на секунди.

Дитину врятували з другого поверху за допомогою триколінної драбини, а матір вивели сходовою кліткою, попередньо одягнувши рятувальний пристрій. Паралельно гасили пожежу. Займання ліквідували оперативно, не допустивши його поширення”, – йдеться в інформації.

На місці працювало 10 надзвичайників та 3 спецмашини. Причину пожежі ще встановлюють фахівці. Минулося без жертв та травмувань.

“Було страшно, коли спустили дитину через вікно, тому що заходять незнайомі мені люди і дитина злякалась, бо вона досить маленька, не розуміє, що відбувається. Але рятувальники молодці – вони знайшли підхід до доньки, спробували її заспокоїти. Дякую їм, що так злагоджено спрацювали і врятували”, – каже врятована Аліна, матір маленької Поліни.  

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм